Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.09.2012 06:59:24 

Bady od Syenitových skal

Návštěvní kniha ">
novinky

 

 Novinky 

 

5.5. 2009 - přidány fotky Badyho a jeho RR kamarádů - neleznete ZDE !!!

  • Badymu byl již rok a za tu dobu se hodně změnilo. Vyrostl z něho krásný mohutný pes, který je velmi klidný, vyrovnaný a milující všechny a všechno. Nečiní mu žádné potíže vycházet se zvířaty, miluje děti a všechny lidi co ho různě oňuchávají... ještě aby né, vždyť dělá dobré jméno své rase.
  • dopilováváme přivolání a obraty u nohy, aportuje klacíky a balonky (nejlépe tenisák)
  • také odjíždíme příští týden opět na výcvikový tábor k naší chovatelce Ivě. Budou se tam dělat zkoušky a tak uvidíme, zda se o ně pokusíme, nebo ještě vyčkáme. Držte nám tlapky kamarádi.
  • pokud budou fotečky, rádi je přidáme.

5.1. 2009 - přidáno pár fotek ještě z podzima roku 2008 ZDE!!!

8.7. 2008 - Mimulý týden jsme uskutečnili prochajdu s kámošem Assimem. Badymu je 4,5 měsíce a pár fotek z procházky můžete vidět ZDE !!!

                   - upravená fotogalerie pro lepší orientaci ve fotoalbech

1.6. 2008 - co už Bady umí? Je to velice kontaktní a vnímavé štěňátko. Bady krásně reaguje na jméno a jeho přivolání, učíme se to všechno zdokonalovat a začínáme ho učit obraty u nohy. Vše se snažíme dělat hrou a protože potřebuje povzbudit, tak ho motivujeme buď pamlskem, slovama, nebo gumovou hračkou, kterou má tak rád. Bady není štěňátko "frr, hrr" a tak nám ani chůze u nohy nedělá žádný problém. Doma se ho snažíme socializovat se spousty pejsků a na chalupě má dva velké RR- (rhodeský ridgeback)  kamarády se kterými si bude užívat prázdniny.  Jako asi každý GR -(golden retrívr) má rád vodičku a nejlepší je ta stojatá, teplá a smradlavá... Badymu je nyní 3,5 měsíce a i když nastala výměna zoubků, je velice něžný na kousání. - je pravda že mu to občas ujede, ale přeci jenom je to štěňátko a má na to nárok. Zkoušeli jsme i výstavní postoj a jde mu to více než skvěle. Za čtrnáct dní pojedeme na výcvikový a pobytový tábor s naší milou chovatelkou Ivou. Už teď se velmi těšíme a brzy přidáme i nějaké fotky našeho rostoucího štěňátka.

11.4. 2008 - Včera jsme si konečně přivezli Badíka domů. Cestu zvládl na jedničku a je úplně úžasný. Vymazlený náš vysněný pejsek. Děkujeme moc za něho. Poslední fotky s psí rodinkou zde !!!

1.4. 2008 - Už se to blíží !!! 10.4. si přivezeme vytouženou kuličku domů. Badymu je 7 týdnů. Doma je vše připraveno a hrozně moc se těšíme.

17.3. 2008 - Badymu je 5 týdnů a už je jasno která mašlička to bude. Žlutá mašle vyhrála a tak brzy budeme mít doma kluka jako buka.  První foto ve fotogalerii.

11.3. 2008 - Badýskovi bude pět týdnů. Momentálně je ještě u maminky a užívá si poslední týdny se sourozenci. Můžete se podívat jak se Badymu daří ZDE !!!

TOPlist